CDV19FF391JO3
CDV19FF391JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 390PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 pF
Voltage - Rated: 1 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF391JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 390PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 390 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote CDV19FF391JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF391JO3 CDV19FF391JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 390pF 1KV MICA CAP