CDV19FF681JO3F
CDV19FF681JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 680PF 5% 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF681JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 680PF 5% 1KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.520" (13.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF681JO3F CDV19FF681JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 680pF 1kV 0.05%
auf Bestellung 714 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDV19FF681JO3F CDV19FF681JO3F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 680pF 1kV 0.05%