CDV30EH300FO3F
CDV30EH300FO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 30 pF
Voltage - Rated: 1.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30EH300FO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 30 pF, Voltage - Rated: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30EH300FO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30EH300FO3F CDV30EH300FO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE cornelldubilier_cd10-1160753.pdf Mica Capacitors 30pF 1500V 1% tol