CDV30FF332GO3
CDV30FF332GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 3300 pF
Voltage - Rated: 1 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FF332GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 3300 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FF332GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FF332GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE cornelldubilier_cd10-1160753.pdf Mica Capacitors 3300pF 1000V 2% tol.