Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > CDV30FF512JO3F
CDV30FF512JO3F
CDV30FF512JO3F Cornell Dubilier - CDE
cornelldubilier_cd10-1160753.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 5100PF 1000V 5%
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FF512JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 5100PF 5% 1000V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.791" L x 0.331" W (20.10mm x 8.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 5100 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FF512JO3F CDV30FF512JO3F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) STD_DIPPED-1702530.pdf Mica Capacitors 5100pF 1kV 5%
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDV30FF512JO3F CDV30FF512JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 5100PF 5% 1000V RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.791" L x 0.331" W (20.10mm x 8.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5100 pF
Voltage - Rated: 1 kV