CDV30FH101FO3
CDV30FH101FO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.850" (21.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 1.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FH101FO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.850" (21.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FH101FO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FH101FO3 CDV30FH101FO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 100pF 1kV 1% tol