CDV30FH101JO3F
CDV30FH101JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 100PF 5% 1500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.770" L x 0.250" W (19.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.438" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.850" (21.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 1.5 kV
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FH101JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 100PF 5% 1500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.770" L x 0.250" W (19.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.438" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.850" (21.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 1.5 kV.