CDV30FH102GO3
CDV30FH102GO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.772" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 1.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FH102GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.772" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FH102GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FH102GO3 CDV30FH102GO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1nF 1kV 2% tol