CDV30FH102JO3F
CDV30FH102JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1000PF 5% 1500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.770" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.438" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 1.5 kV
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FH102JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1000PF 5% 1500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.770" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.438" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FH102JO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FH102JO3F CDV30FH102JO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1nF 1kV 5% tol