CDV30FJ112GO3
CDV30FJ112GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 1100 pF
Voltage - Rated: 2 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FJ112GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 1100 pF, Voltage - Rated: 2 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FJ112GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FJ112GO3 CDV30FJ112GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1100pF 1kV 2% tol