CDV30FJ122GO3F
CDV30FJ122GO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Capacitance: 1200 pF
Voltage - Rated: 2 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FJ122GO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Capacitance: 1200 pF, Voltage - Rated: 2 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FJ122GO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FJ122GO3F CDV30FJ122GO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 1200pF 1kV 2% tol