Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > CDV30FK101JO3F
CDV30FK101JO3F
CDV30FK101JO3F Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 100pF 2500V 5%
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FK101JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 100PF 5% 2500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.780" L x 0.250" W (19.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.438" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm), Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FK101JO3F CDV30FK101JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 100PF 5% 2500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.780" L x 0.250" W (19.80mm x 6.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.438" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm)
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV