Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > CDV30FK121JO3F
CDV30FK121JO3F
CDV30FK121JO3F Cornell Dubilier - CDE
cornelldubilier_cd10-1160753.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 120pF 1kV 5% tol
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FK121JO3F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 120PF 5% 2500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.780" L x 0.250" W (19.80mm x 6.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.438" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm), Capacitance: 120 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FK121JO3F CDV30FK121JO3F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 120PF 5% 2500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.780" L x 0.250" W (19.80mm x 6.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.438" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.858" (21.80mm)
Capacitance: 120 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV