CDV30FK302FO3F
CDV30FK302FO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±1%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 3000 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FK302FO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 3000 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FK302FO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FK302FO3F CDV30FK302FO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 3nF 1kV 1% tol