CDV30FK302JO3
CDV30FK302JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Part Status: Active
Capacitance: 3000 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FK302JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Part Status: Active, Capacitance: 3000 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FK302JO3 CDV30FK302JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 3nF 2500V 5%