CDV30FK431JO3F
CDV30FK431JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Part Status: Active
Capacitance: 430 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FK431JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Part Status: Active, Capacitance: 430 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FK431JO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FK431JO3F CDV30FK431JO3F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 430pF 1kV 5% tol