CDV30FK681JO3F
CDV30FK681JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 680PF 5% 2.5KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.780" L x 0.272" W (19.81mm x 6.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.870" (22.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FK681JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 680PF 5% 2.5KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.780" L x 0.272" W (19.81mm x 6.90mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.870" (22.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FK681JO3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FK681JO3F CDV30FK681JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE cornelldubilier_cd10-1160753.pdf Mica Capacitors 680pF 1000V 5% tol.