CDV30FK751FO3
CDV30FK751FO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Tolerance: ±1%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 750 pF
Voltage - Rated: 2.5 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FK751FO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 750 pF, Voltage - Rated: 2.5 kV.
Weitere Produktangebote CDV30FK751FO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FK751FO3 CDV30FK751FO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 750pF 1kV 1% tol
Produkt ist nicht verfügbar
CDV30FK751FO3 CDV30FK751FO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 750pF 1kV 1% tol