Produkte > SAME SKY > CEB-35FD29
CEB-35FD29
CEB-35FD29 Same Sky
ceb_35fd29-3508592.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 35 mm round, 0.58 mm deep, P, 2.9 kHz, 30 V, wire leads, no driving circuit
auf Bestellung 3267 Stücke:
Lieferzeit 182-186 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CEB-35FD29 Same Sky
Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM, Packaging: Bag, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Type: Feedback, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 1kHz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Active, Impedance: 500 Ohms, Frequency: 2.9 kHz.
Weitere Produktangebote CEB-35FD29
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CEB-35FD29 CEB-35FD29 Hersteller : CUI Devices ceb-35fd29.pdf Description: BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Packaging: Bag
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Type: Feedback
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Capacitance @ Frequency: 25000pF @ 1kHz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 500 Ohms
Frequency: 2.9 kHz