Produkte > SENSATA-AIRPAX > CERK1-1-52-50.0-AC-01-T
CERK1-1-52-50.0-AC-01-T Sensata-Airpax
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CERK1-1-52-50.0-AC-01-T Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 50A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.