CES10201V05B0DG
CES10201V05B0DG INPAQ Technology Co., Ltd
CESDG_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: ESD SUPPRESSORS 0201 VDC 5V CP 0
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DVI, HDMI, USB
Capacitance @ Frequency: 0.1pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V (Max)
Supplier Device Package: 0201
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 300V (Typ)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V (Typ)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 14980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CES10201V05B0DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: ESD SUPPRESSORS 0201 VDC 5V CP 0, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DVI, HDMI, USB, Capacitance @ Frequency: 0.1pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V (Max), Supplier Device Package: 0201, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 300V (Typ), Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V (Typ), Power Line Protection: No, Part Status: Active.