Produkte > SAME SKY > CFFA-1200
CFFA-1200
CFFA-1200 Same Sky
cffa_1200-3507001.pdf
Hersteller: Same Sky
Fan Accessories Fan filter, 120 mm fan, 125 x 125 mm
auf Bestellung 343 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFFA-1200 Same Sky
Description: FAN FILTER, 120 MM FAN, 125 X 12, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Axial Fans, Material: Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polyurethane Foam, Fan Accessory Type: Filter Guard Assembly, Fits Fan Size: 120mm Sq, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFFA-1200 CFFA-1200 Hersteller : CUI Devices cffa-1200.pdf Description: FAN FILTER, 120 MM FAN, 125 X 12
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Axial Fans
Material: Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polyurethane Foam
Fan Accessory Type: Filter Guard Assembly
Fits Fan Size: 120mm Sq
Part Status: Active
auf Bestellung 131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CFFA-1200 CFFA-1200 Hersteller : CUI Devices cffa_1200-1776214.pdf Fan Accessories Fan filter, 120 mm fan, 125 x 125 mm