CFH1100A56RJ
CFH1100A56RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773318&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 56 OHM 5% 2200W
Power (Watts): 2200W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Size / Dimension: 12.598" L x 3.740" W (320.00mm x 95.00mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 56 Ohms
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFH1100A56RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 56 OHM 5% 2200W, Power (Watts): 2200W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Size / Dimension: 12.598" L x 3.740" W (320.00mm x 95.00mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Part Status: Active, Resistance: 56 Ohms.
Weitere Produktangebote CFH1100A56RJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFH1100A56RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_1773318_B-726059.pdf Planar Resistors - Chassis Mount 56 Ohms 5% 2200Watt Chassis Mnt