Produkte > CUI DEVICES > CFM-4015C-265-256-22
CFM-4015C-265-256-22
CFM-4015C-265-256-22 CUI Devices
cfm-40c.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 15 M
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 6500 RPM
Air Flow: 7.3 CFM (0.204m³/min)
Width: 15.10mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.6dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (55.0 Pa)
Power (Watts): 0.96 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4015C-265-256-22 CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 15 M, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 6500 RPM, Air Flow: 7.3 CFM (0.204m³/min), Width: 15.10mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.6dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (55.0 Pa), Power (Watts): 0.96 W.
Weitere Produktangebote CFM-4015C-265-256-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4015C-265-256-22 CFM-4015C-265-256-22 Hersteller : CUI Devices cfm_40c-2449208.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 15 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 6500 RPM, 7.25 CFM, TS/PWM
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-4015C-265-256-22 CFM-4015C-265-256-22 Hersteller : Same Sky cfm-40c.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 15 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 6500 RPM, 7.25 CFM, TS/PWM