Produkte > CUI DEVICES > CFM-6020S-030-257-20
CFM-6020S-030-257-20
CFM-6020S-030-257-20 CUI Devices
cfm-60s.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 60X20MM 5VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 11.4 CFM (0.319m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.7dB(A)
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Power (Watts): 700 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6020S-030-257-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 60X20MM 5VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 11.4 CFM (0.319m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.7dB(A), Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Power (Watts): 700 mW.
Weitere Produktangebote CFM-6020S-030-257-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6020S-030-257-20 CFM-6020S-030-257-20 Hersteller : CUI Devices cfm_60s-2449037.pdf DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 5 Vdc