Produkte > CUI DEVICES > CFM-7015C-240-357
CFM-7015C-240-357
CFM-7015C-240-357 CUI Devices
cfm_70c-2449421.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 70 mm square, 15 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 25.68 CFM
auf Bestellung 179 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-7015C-240-357 CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 15 M, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 25.7 CFM (0.727m³/min), Width: 15.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.7dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 2.88 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-7015C-240-357 CFM-7015C-240-357 Hersteller : Same Sky cfm_70c.pdf DC Fans dc axial fan, 70 mm square, 15 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 25.68 CFM
auf Bestellung 177 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-7015C-240-357 Hersteller : Same Sky cfm-70c.pdf Description: DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 15 M
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 25.7 CFM (0.727m³/min)
Width: 15.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.7dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 2.88 W