Produkte > SAME SKY > CFM-9238B-240-473
CFM-9238B-240-473
CFM-9238B-240-473 Same Sky
cfm_92b.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 38 mm, 21.6-26.4 Vdc, 8.64 W, 4000 RPM, 76.86 CFM, AR
auf Bestellung 241 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-9238B-240-473 Same Sky
Description: FAN AXIAL 92X37.5MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 76.9 CFM (2.15m³/min), Width: 37.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.3dB(A), Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 9.6 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-9238B-240-473 CFM-9238B-240-473 Hersteller : CUI Devices cfm_92b-2306504.pdf DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 38 mm, 21.6-26.4 Vdc, 8.64 W, 4000 RPM, 76.86 CFM, AR
auf Bestellung 134 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-9238B-240-473 CFM-9238B-240-473 Hersteller : CUI Devices cfm-92b.pdf Description: FAN AXIAL 92X37.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 76.9 CFM (2.15m³/min)
Width: 37.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.3dB(A)
Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 9.6 W