Produkte > ELECTRONIC CONCEPTS > CFR05ARE105JP
CFR05ARE105JP Electronic Concepts
prf55514ss4.pdf
Hersteller: Electronic Concepts
Cap Film 1uF 400V PC 5% (21.03 X 38.89mm) Axial Plastic Cylindrical Can (0.1%FR) 125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFR05ARE105JP Electronic Concepts