Produkte > PRYSMIAN GROUP > CG1204M1Z
CG1204M1Z Prysmian Group
Hersteller: Prysmian Group
Description: 120F MM 62.5 LT LSZH IN/OUT
Packaging: Spool
Tensile Strength: 90.7kg
Style: Standard
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.570" (14.48mm)
Jacket Color: Black
Core Diameter: 62.5µm
Cladding Diameter: 125µm
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CG1204M1Z Prysmian Group
Description: 120F MM 62.5 LT LSZH IN/OUT, Packaging: Spool, Tensile Strength: 90.7kg, Style: Standard, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.570" (14.48mm), Jacket Color: Black, Core Diameter: 62.5µm, Cladding Diameter: 125µm, Part Status: Active.