Produkte > TGS > CG12M00000S001
CG12M00000S001
CG12M00000S001 TGS
CG12M00000S001.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 12MHz SMD3731
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.047" (1.20mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Active
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 12 MHz