CGH21120F
CGH21120F Wolfspeed, Inc.
CGH21120F.pdf
Hersteller: Wolfspeed, Inc.
Description: 120W, GAN HEMT, 28V, 1.8-2.1GHZ,
Packaging: Tray
Package / Case: 440162
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.8GHz ~ 2.3GHz
Power - Output: 120W
Gain: 15dB
Technology: HEMT
Supplier Device Package: 440162
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 84 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 500 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGH21120F Wolfspeed, Inc.
Description: 120W, GAN HEMT, 28V, 1.8-2.1GHZ,, Packaging: Tray, Package / Case: 440162, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.8GHz ~ 2.3GHz, Power - Output: 120W, Gain: 15dB, Technology: HEMT, Supplier Device Package: 440162, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 84 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 500 mA.