CGR183U010R2C
CGR183U010R2C Cornell Dubilier Knowles
CGR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 18000UF 10V SCREW
Tolerance: -10%, +75%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 18000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGR183U010R2C Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 18000UF 10V SCREW, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 18000 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote CGR183U010R2C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CGR183U010R2C CGR183U010R2C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CGR.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 18000uF 10V-10+75%