CGS202T250W3L
CGS202T250W3L Cornell Dubilier Knowles
CGS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2000UF 250V SCREW
Tolerance: -10%, +75%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2000 µF
Voltage - Rated: 250 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGS202T250W3L Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2000UF 250V SCREW, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 2000 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Weitere Produktangebote CGS202T250W3L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CGS202T250W3L CGS202T250W3L Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CGS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2000uF 250V