CGS223U080W4C
CGS223U080W4C Knowles / Illinois Capacitor
CGS.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 80VDC 22,000uF Tol -10%, +75%
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGS223U080W4C Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 80V POLAR, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 22 mF, Voltage - Rated: 80 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CGS223U080W4C CGS223U080W4C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CGS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 80VDC 22,000uF Tol -10%, +75%
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CGS223U080W4C CGS223U080W4C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CGS.pdf Description: CAP ALUM 80V POLAR
Tolerance: -10%, +75%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 22 mF
Voltage - Rated: 80 V