CGS312T350V5L
CGS312T350V5L Cornell Dubilier Knowles
CGS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3100UF 350V SCREW CHAS
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +50%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 3100 µF
Voltage - Rated: 350 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGS312T350V5L Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3100UF 350V SCREW CHAS, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +50%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 3100 µF, Voltage - Rated: 350 V.
Weitere Produktangebote CGS312T350V5L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CGS312T350V5L CGS312T350V5L Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CGS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3100uF 350V-10+50%