CGS443U060X5L
CGS443U060X5L Cornell Dubilier - CDE
CGS-12194.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 44000uF 60V-10+75%
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGS443U060X5L Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 44000UF 60V SCREW, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 44000 µF, Voltage - Rated: 60 V.
Weitere Produktangebote CGS443U060X5L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CGS443U060X5L CGS443U060X5L Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CGS.pdf Description: CAP ALUM 44000UF 60V SCREW
Tolerance: -10%, +75%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 44000 µF
Voltage - Rated: 60 V