Produkte > TGS > CH11M00000S033
CH11M00000S033
CH11M00000S033 TGS
CH11M00000S033.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 11MHz 33pFSMD3213
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 33 pF
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 11 MHz
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CH11M00000S033 TGS
Description: CERAMIC RES 11MHz 33pFSMD3213, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Built in Capacitor, Package / Case: 3-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.039" (1.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 33 pF, Impedance: 40 Ohms, Frequency: 11 MHz.