Produkte > TGS > CH13M00000S010
CH13M00000S010
CH13M00000S010 TGS
CH13M00000S010.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 13MHz 10pF SMD3213
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 10 pF
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 13 MHz