CH221DI-48U Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1P 22x58 48V Fuse Holder
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 22mm x 58mm
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 700V
Mounting Type: DIN Rail
Orientation: Vertical
Termination Style: Screw Terminal
Fuse Size: 0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CH221DI-48U Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1P 22x58 48V Fuse Holder, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 22mm x 58mm, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 700V, Mounting Type: DIN Rail, Orientation: Vertical, Termination Style: Screw Terminal, Fuse Size: 0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote CH221DI-48U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CH221DI-48U CH221DI-48U Hersteller : Bussmann / Eaton Fuse Holder 1P HOLDER W/LED IND 22x58MM MOD HOLDER