CHCC1DI-48U-H Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1P 30A 48Vdc 10X38 Class CC IND
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class CC
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 48V
Mounting Type: DIN Rail
Orientation: Vertical
Termination Style: Screw Terminal
Fuse Size: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 30 A
Number of Circuits: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CHCC1DI-48U-H Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1P 30A 48Vdc 10X38 Class CC IND, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class CC, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 48V, Mounting Type: DIN Rail, Orientation: Vertical, Termination Style: Screw Terminal, Fuse Size: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote CHCC1DI-48U-H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CHCC1DI-48U-H Hersteller : Bussmann / Eaton Fuse Holder 1P 30A 48Vdc 10X38 Class CC IND w/ Hex