Produkte > BUSSMANN / EATON > CHCC1DI-48U
CHCC1DI-48U
CHCC1DI-48U Bussmann / Eaton
bus-ele-ds-10430-chcc-chm-chpv.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Fuse Holder Class CC Fuse holder 1P LED Indication
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CHCC1DI-48U Bussmann / Eaton
Description: FUSE HOLDR CART 48V 30A DIN RAIL, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget), Fuse Type: Cartridge, Voltage: 48V, Mounting Type: DIN Rail, Termination Style: Screw Terminal, Fuse Size: 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote CHCC1DI-48U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CHCC1DI-48U Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-ds-10430-chcc-chm-chpv.pdf Description: FUSE HOLDR CART 48V 30A DIN RAIL
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget)
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 48V
Mounting Type: DIN Rail
Termination Style: Screw Terminal
Fuse Size: 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 30 A