Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CHM-14-27-80-36-XH00-F2-2
CHM-14-27-80-36-XH00-F2-2 Luminus Devices Inc.
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CHM14 WARM WHT SQU 2700K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 21.50mm L x 21.50mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V
Height: 1.37mm
Current - Test: 1.68A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 2.52A
CCT (K): 2700K 2-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 13.50mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CHM-14-27-80-36-XH00-F2-2 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CHM14 WARM WHT SQU 2700K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 21.50mm L x 21.50mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V, Height: 1.37mm, Current - Test: 1.68A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 2.52A, CCT (K): 2700K 2-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 13.50mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Part Status: Obsolete.