CHM1DI-48U-H Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1P 10X38MFH30A 48Vdc Midget IND,
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 10mm x 38mm
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 48V
Mounting Type: DIN Rail
Orientation: Vertical
Termination Style: Screw Terminal
Fuse Size: 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 30 A
Number of Circuits: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CHM1DI-48U-H Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 1P 10X38MFH30A 48Vdc Midget IND,, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 10mm x 38mm, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 48V, Mounting Type: DIN Rail, Orientation: Vertical, Termination Style: Screw Terminal, Fuse Size: 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 30 A, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote CHM1DI-48U-H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CHM1DI-48U-H Hersteller : Bussmann / Eaton bus_ele_ds_10430_chcc_chm_chpv-1290913.pdf Fuse Holder 1P 10X38MFH30A 48Vdc Midget IND,Hex