CHPV15L85
CHPV15L85 Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Fuse Holder 1.5KV PV FUSE HOLDER
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CHPV15L85 Bussmann / Eaton
Description: 1500 V d.c., 10 x 85 mm PV fuse, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 10mm x 85mm, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 1500V, Mounting Type: DIN Rail, Orientation: Vertical, Termination Style: Screw Terminal, Fuse Size: 0.394" Dia x 3.346" L (10.00mm x 85.00mm), Fuseholder Type: Holder, Current Rating (Amps): 32 A, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote CHPV15L85
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CHPV15L85 CHPV15L85 Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: 1500 V d.c., 10 x 85 mm PV fuse
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 10mm x 85mm
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 1500V
Mounting Type: DIN Rail
Orientation: Vertical
Termination Style: Screw Terminal
Fuse Size: 0.394" Dia x 3.346" L (10.00mm x 85.00mm)
Fuseholder Type: Holder
Current Rating (Amps): 32 A