Produkte > TGS > CJ40M00000S001
CJ40M00000S001
CJ40M00000S001 TGS
CJ40M00000S001.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 40MHz SMD2520
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 40 MHz