CJH1250J2R2J
CJH1250J2R2J TE Connectivity / CGS
ENG_DS_1773309_9_B-3002465.pdf
Hersteller: TE Connectivity / CGS
Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 1250W 2R2 5% Lead
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CJH1250J2R2J TE Connectivity / CGS
Description: CJH 1250W 2R2 5% LEAD, Power (Watts): 1250W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 15.748" L x 2.638" W (400.00mm x 67.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm), Part Status: Active, Resistance: 2.2 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CJH1250J2R2J CJH1250J2R2J Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English Description: CJH 1250W 2R2 5% LEAD
Power (Watts): 1250W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 2.638" W (400.00mm x 67.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.2 Ohms