CJP500J15RJ
CJP500J15RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: CJP 500W 15R 5% LEAD
Power (Watts): 500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Resistance: 15 Ohms
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CJP500J15RJ TE Connectivity Passive Product
Description: CJP 500W 15R 5% LEAD, Power (Watts): 500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Resistance: 15 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CJP500J15RJ CJP500J15RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_1773309_8_B-3002526.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 500W 15R 5% Lead
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 183-187 Tag (e)
Anzahl Preis
CJP500J15RJ CJP500J15RJ Hersteller : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_8_B-3002526.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 500W 15R 5% Lead