Produkte > KEMET > CK05BX390K
CK05BX390K
CK05BX390K KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Hersteller: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 39 pF BX 10% 5.08 mm CK05
auf Bestellung 640 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CK05BX390K KEMET
Description: CAP CER 39PF 200V 10% RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 39 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CK05BX390K CK05BX390K Hersteller : KYOCERA AVX CK05_06-3180406.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 39PF 200V 10% 5.08MM
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CK05BX390K CK05BX390K Hersteller : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK05 39pF 200volts 10% 5.08 mm L/S
auf Bestellung 533 Stücke:
CK05BX390K CK05BX390K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CK_CKR_Series_Rev2017.pdf Description: CAP CER 39PF 200V 10% RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 39 pF
Produkt ist nicht verfügbar
CK05BX390K CK05BX390K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CKR-30271.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 39 pF 11/125Vac