CL-20-350-112029-B
CL-20-350-112029-B Camelight
Produktcode: 62376
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: Camelight
Beschreibung: LED-Treiber, IP67
Eingangsspannung: 95...264VAC
Ausgangsspannung: 6-48V
Ausgangsstrom: 350mA
Leistung: 20W
Abmessungen, mm: 118х35х26 mm
auf Bestellung 3 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Mit diesem Produkt kaufen
Вольтметр на панель з білою індикацією 5-24V
Produktcode: 202612
6 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Modulare Elemente > Blöcke und Module
BESCHREIBUNG: Універсальний вольтметр для автомобілів, мотоциклів та інших пристроїв. Вхідна напруга: 5-24VDC. Вбудовується у корпус, діаметр монтажного отвору: 29мм. Діаметр вольтметра: 36,8mm. Дисплей: семисегментний, колір: білий