Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > CL11M06000S010
CL11M06000S010
CL11M06000S010 NextGen Components
3372_CL11M06000S010.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CERAMIC RES 11.06MHz 10pF SMD474
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.185" L x 0.161" W (4.70mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 10 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 11.06 MHz
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL11M06000S010 NextGen Components
Description: CERAMIC RES 11.06MHz 10pF SMD474, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.185" L x 0.161" W (4.70mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.079" (2.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 10 pF, Impedance: 60 Ohms, Frequency: 11.06 MHz.